Hakkımızda

Ülkemizde ve dünya da marka bilincinin sürekli ve hızlı yükselişi, Pırıltı Anahtarlık'ın ürettiği ürünlere olan talebi her geçen gün arttırmaktadır.

Pırıltı Anahtarlık, tecrübeli üretim kabiliyeti müşteri odaklı iletişim anlayışı, güçlü teknik alt yapısı ile 15 yıldır Rölyef uygulamalı Anahtarlık, Rozet, Madalya ürünlerinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bakınız :  Pırıltı Anahtarlık

Firmamız, Ülkemizin sosyo-ekonomik hedeflerine uygun olarak, sürekli şekilde arge, üretim, pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pırıltı Anahtarlık, sadece ülkemiz firmalarına değil, yurt dışı firmalarının da beklentilerini anlayabilen ve anahtarlık ihtiyaçlarını etkili şekilde karşılayabilen alt yapıya sahiptir.

Firmamız, otomotiv sektörü başta olmak üzere, çelik kapı, turizm, inşaat sektörlerini ticari hedef olarak belirlemiş ve bu alanlardaki firma beklentilerini karşılamak konusunda uzmanlaşmıştır.

Rölyef uygulamalı Anahtarlık, Rozet, Madalya, tasarım ve üretimi ile birlikte, kurumların ihtiyacı olan hediyelik ürünlerde üretmektedir.

Kurumsal hediyelik ürün ihtiyaç ve beklentilerinin sürekli arttğı ülkemizde, markasını güçlendirmek isteyen her sektör ve firmaya hizmet etmeye hazır olan Pırıltı Anahtarlık, sahip olduğu teknolojik alt yapısını da sürekli olarak geliştirmektedir.

" www.anahtarliksepeti.com" sayfamız firmamızın e-ticaret satış platformudur. Perakende ve toptan ürün alımlarınızı rahatlıkla ve güvenli bir şekilde size sunulan ödeme şekilleri ile bu sitemiz üzerinden yapabilirisiniz.   


Saygılarımızla...

Selçuk BASAL
Yönetim Kurulu Başkanı

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Aykosan Sanayi Sitesi E Blok Kat:3 No:136 Başakşehir İSTANBUL

0 212 671 79 80
info@anahtarliksepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.